W roli głównej… parka

 

 

 

 

Parka, czyli kurtka

która pierwotnie wymyślona była dla żołnierzy armii amerykańskiej, przez lata ewoluowała i przeszła do cywila, jednak silne kojarzenie jej z ciężkimi butami i spodniami pozostało do dziś. Niesłusznie! Pepe Jeans proponuje tę wersję kurtki w odsłonie bardzo kobiecej, w delikatnym miętowym odcieniu, który doskonale sprawdzi się w różnych stylizacjach, całkowicie obalając pierwotne skojarzenia. Dziś trzy propozycje noszenia parki.

Na pierwszy ogień jeansy od Pepe Jeans, ale nie zwyczajne, lekko melanżowe o długości nogawki a 7/8. Gdy jeszcze jest odrobinę cieplej, sandały pięknie wydłużą nogę, a jesienią kozaki i botki ogrzeją Cię w pełni.

 

 

 

 

 

 

Bluza Pepe Jeans

z nadrukiem puszek Campbell (słynny nadruk, nawiązujący do dzieł Andy’ego Warhola) dodaje stylizacji humoru, a i wizualnie nadruk urozmaica delikatny odcień parki.

 

 

 

 

 

Zamieńmy jednak spodnie na spódnicę, a bluzę na białą koszulę.

Zaskakująco?

 

 

 

 

 

 

 

Spódnica i koszula marki Desiqual o krojach klasycznych, jak na markę przystało urozmaicone zostały kamieniami i haftami. O nudzie nie ma mowy. Gdy tylko zrobi się chłodniej kryjące rajstopy i botki dopełnią stylizację.

 

 

 

 

 

 

Ostatnia propozycja dla osób odważnych, które nie boją się łamać schematów. Z koronkową sukienką Desigual!

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego by nie połączyć jej właśnie z parką? Szczypta mięty dodaje czerni świeżości i znosi jej przesadną powagę. Dodaj do całości torebkę na łańcuszku Desigual i jesteś gotowa na spacer, spotkanie z przyjaciółką, randkę…

A Ty na jakie okazje wybierzesz nasze stylizacje?

MADE WITH LOVE

Foto: Olga Jędrzejewska

Stylizacje: Basia Józefiak Twoja Pesa

Modelka: Aleksandra Dworska

 

Poszczególne elementy stylizacji możesz kupić tutaj:

Parka: Pepe Jeans

Jeansy: Pepe Jeans

Bluzka w nadrukiem w puszki Campbell: Pepe Jeans

Koszula z kamieniami: Desigual

Spódnica z haftem: Desigual

Sukienka koronkowa: Desigual

Torebka na łańcuszku: Desigual